Bir Kentin Doğası O Kentin Sahip Çıkması Gereken En Büyük Zenginliğidir

Ne yazık ki, hayatımıza hakim olan değerler, bu yalın gerçeği unutturmakta ve doğal zenginliklerimiz beton ve ranta feda edilmektedir.

Ne yazık ki doğaya verdiğimiz tahribatın sonuçları  iklim değişikliği, kirlilik ve ağır hastalıklar olarak  kendini göstermekte  ve insanlığa ağır bedeller ödetmektedir.

Ne yazık ki mavi- yeşil gezegenimiz plastik ve beton bir AVM’ye dönüşerek, hayatın sürdürülebilirliğini yitirdiği bir geleceğe sürüklenmektedir.

Bu sonu yaklaşan  faciayı engellemek ve yaşanabilir bir dünya kurmak  için mücadele etmek zorundayız.

TEMA VAKFI, bu mücadele çerçevesinde, adını ‘Ağaç Kardeşliği’ koydukları bir kampanya başlatmış.

TEMA Vakfı, yıllardır doğayı, yeşili, tüm doğal varlıkları  koruyan bir nesil yetiştirmek için var gücüyle çalışıyor.  Doğa sevgisinin de ancak küçük yaşlarda oluşması halinde daha kalıcı olduğunu biliyor. Bunun için de yarının yöneticilerini şimdiden doğa, yeşil sevgisi ve doğa bilinciyle yetiştirmeyi hedefliyor.

Bu soylu mücadelesi  nedeniyle TEMA VAKFI’nı kutluyor  ve güzel projelerine  destek vermek  için koşuyorum. Her adımda, her kilometrede daha çok ‘Ağaç Kardeşliği’ yaratmayı dileyerek…

Koşu için bana yapacağınız bağışlara layık olmak ve katılamayanları en iyi şekilde temsil etmek için olanca enerjimi kullanarak parkuru tamamlayacağım.

Ortak hassasiyetleri paylaştığımız herkesi bağış yapmaya, destek olmaya  davet ediyorum. Aşağıda bana ait kampanya linkine tıklayarak bağışlarınızı kolaylıkla TEMA Vakfı’na ulaştırabilirsiniz. Daha çok Ağaç Kardeşini

https://ipk.adimadim.org/profil/IPK22185